Bankowość i leasing

Przygotowujemy bankowe wzorce umowne, umowy dopasowane do sytuacji indywidualnych, wzorce oświadczeń, zabezpieczeń oraz innych umów dodatkowych.
Przygotowujemy ogólne warunki świadczenia usług leasingu, wzorce umowne oraz umowy produktów dodatkowych (usługi serwisu, ubezpieczenia rzeczy i ubezpieczenia na życie). Zapewniamy pomoc prawną w zakresie reklamacji oraz pism klientów związanych z wykonywaniem umów.

Zapewniamy pomoc prawną w zakresie oceny zdolności kredytowej lub leasingowej oraz weryfikacji dokumentów Klienta.

Zapewniamy pomoc prawną w zakresie kontaktów z organami administracji, nadzoru finansowego oraz innymi uczestnikami obrotu.

Weryfikujemy zgodność wzorców umownych z rejestrem klauzul niedozwolonych oraz sporządzamy propozycje modyfikacji tych wzorców wynikających ze zmian prawa lub orzecznictwa sądowego.
Monitorujemy na bieżąco i informujemy o zmianach w prawie i orzecznictwie sądowym mającym wpływ na działalność banku czy spółki leasingowej.

Kancelaria specjalizuje sie również w odzyskiwaniu kwot wpłaconych na ubezpieczenie niskiego wkładu własnego (UNWW). UNWW to ubezpieczenie banku, którym w wielu przypadkach niezgodnie z prawem obciążony został kredytobiorca. Więcej na ten temat w naszych aktualnościach (tutaj)

Skontaktuj się z nami:

tel. (+48) 61 307 19 19 
e-mail: office@rpwe.pl