Pomoc prawna dla firm transportowych

Oferta naszej kancelarii prawnej z Poznania

Często zmieniające się przepisy w branży transportowej sprawiają, że wiele firm decyduje się korzystać ze wsparcia kancelarii prawnej. Rosicki, Purski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych oferuje profesjonalną pomoc prawną dla firm transportowych z Poznania oraz sąsiednich miast. Każdego z naszych Klientów traktujemy indywidualnie. W pełnym stopniu wykorzystujemy zarówno merytoryczną wiedzę, jak i nabyte doświadczenie, tak aby zaoferować obsługę prawną przedsiębiorstwa na jak najwyższym poziomie.

Profesjonalna obsługa prawna przedsiębiorstwa

Nasza kancelaria prawna w Poznaniu specjalizuje się m.in. w prawie przewozowym. W ramach pomocy prawnej dla firm transportowych zajmujemy się sporządzaniem i weryfikowaniem umów oraz zleceń, a także regulaminów dotyczących usług transportowych, spedycyjnych i logistycznych. Ponadto reprezentujemy Klientów w sporach sądowych (szczególnie pracowniczych i odszkodowawczych) oraz administracyjnych. Poza tym przeprowadzamy analizy prawne, a także gwarantujemy rzetelne doradztwo w zakresie zarówno prawa krajowego, jak i Konwencji CMR. Obsługa prawna przedsiębiorstwa w wykonaniu naszej kancelarii w Poznaniu polega również na windykacji należności oraz wsparciu w dochodzeniu roszczeń od ubezpieczycieli.

Kompleksowa pomoc prawna

Oferta naszej kancelarii prawnej jest skierowana do przedsiębiorców świadczących usługi krajowego oraz międzynarodowego transportu, którym zależy na profesjonalnej i specjalistycznej pomocy. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że mnogość przepisów oraz częste zmiany legislacyjne nie ułatwiają prowadzenia firmy transportowej. W związku z tym zapewniamy kompleksowe podejście do spraw, z jakim zgłaszają się do nas Klienci. Rosicki, Purski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych w Poznaniu zachęca do kontaktu.